Международная доска объявлений

Главная страница Доски объявлений Разместить объявление RSS-канал Доски объявлений Карта рубрик Доски объявлений

Світлодіодне освітлення: 15 переваг на користь світлодіодів

Размещено: 22.02.2021 | Обновлено: 24.02.2021 | Просмотров: 42

Світлодіодні світильники з'явилися в нашому житті порівняно недавно (якщо бути точніше – в 1962 році). І сьогодні вже важко уявити собі наше життя без цієї технології.

Світлодіоди – це майбутнє систем освітлення. Їх вибір сьогодні настільки великий і різноманітний, що будь-яке освітлювальне завдання буде вирішено в найкоротші терміни – будь то освітлення усередині приміщення, або ж ергономічні вуличні світильники зовні.

Але якщо вам потрібні переконливіші аргументи – будь ласка! Перед вами 15 переваг, які пропонують світлодіодні системи освітлення.

1. Життєвий цикл

Найбільшою перевагою світлодіодних ламп в порівнянні з традиційними джерелами світла є їх довговічність.

В середньому світлодіодна лампа має операційний ресурс від 50 тисяч до 100 тисяч годин експлуатації. Це в 2-4 рази вище, ніж ресурс флуоресцентних ламп, металлогалоїдних ламп і навіть натрієвих газорозрядних ламп. Якщо говорити про стандартні лампи розжарювання, то їх ресурс в 40 разів менше ресурсу LED-ламп.

2. Енергоспоживання

Світлодіодні лампи споживають украй низьку кількість енергії: економія енергоспоживання складає близько 90%!

3. Безпека

Світлодіодні джерела освітлення пропонують максимальну міру безпеки: адже лампи розжарювання більше 90% споживаної енергії витрачають на нагрів і лише 10% власне на світлове випромінювання, тоді як світлодіодні лампи при роботі не нагріваються зовсім.

4. Компактність

Сучасні LED-лампи відрізняються невеликими і навіть мініатюрними розмірами, що робить їх максимально адаптивними для вживання в будь-яких умовах.

5. Індекс кольоропередачі

Світлодіодні джерела освітлення мають високий індекс кольоропередачі, тобто предмети, які освітлюються за допомогою LED-ламп, мають максимально природний зовнішній вигляд.

6. Освітленість

Системи LED-освітлення працюють на 180 градусів, тоді як останні лампи освітлюють простір довкола себе на 360 градусів. Тобто лампа розжарювання освітлює не лише потрібний вам простір, але і некорисний (такий, як стеля). Тому можна сміливо стверджувати, що світлодіодні лампи є системами освітлення корисної направленої дії.

7. Універсальність

Оскільки світлодіодні модулі відзначаються невеликими розмірами, вони можуть бути з’єднанні в самі різні системи: як в індивідуальні, так і в множинні.

8. Твердотіле джерело світла

Світлодіодні лампи є твердотілими джерелами світла. Це означає, що їм не потрібні традиційні скляні колби.

9. Цикл загасання

Світлодіодні лампи в змозі продовжувати функціонування при будь-якому відсотку потужності, тоді як інші джерела освітлення не мають такої здатності: у міру вичерпання свого ресурсу потужності вони випромінюють все менше світла або ж повністю вимикаються.

10. Функціональність

Світлодіодні джерела освітлення включаться на повну потужність практично миттєво, їм не потрібний час для розігрівання. Крім того, перепади напруги не справляють на світлодіоди абсолютно жодного впливу.

11. Екологічність

Світлодіодні лампи повністю екологічно дружні до довкілля, на відміну, скажімо, від флуоресцентних або ртутних лам, що підлягають спеціальній обробці при утилізації.

12. Відсутність ультрафіолетового випромінювання

Джерела LED-освітлення випромінюють енергію у видимому спектрі, лише незначна частина витрачається на інфрачервоне випромінювання, а ультрафіолетового випромінювання практично немає взагалі.

13. Низька напруга

У більшості випадків світлодіодні лампи функціонують при низькій напрузі. Це дозволяє використовувати їх поза приміщеннями, і навіть в таких умовах, як зона підвищеної вологості.

14. Перепад температур

Світлодіодні лампи готові до роботи в найширшому температурному спектрі.

15. Колірна температура

Світлодіодні лампи доступні в широкому діапазоні колірної температури: від теплого до холодного тону інтенсивності випромінювання.

Світлодіодне освітлення, поза всяким сумнівом, є самою передовою технологією як в системах комерційного, так і побутового освітлення. Підібрати найбільш оптимальний варіант вам допоможе онлайн-каталог www.brille.ua: завжди в наявності люстри, бра, вуличні світильники, світлодіодні світильники, настільні лампи, лампочки). Якщо ви не прихильник онлайн-шопинга – до ваших послуг 25 стаціонарних магазинів мережі Brille offline по всій Україні.

_____________________________________

Полное название компании: Brille все объявления компании
Физический адрес компании: Киев, ул. Автозаводская, 24
Телефон компании: (044)4514884
Электронная почта компании: отправить
Контактное лицо: Brille магазин освітлення

Логин:
Пароль:

Світлодіодне освітлення: 15 переваг на користь світлодіодів

Світлодіодне освітлення: 15 переваг на користь світлодіодів (Оборудование. Инструмент. Материалы - Электрооборудование, материалы)
Увеличить: Світлодіодне освітлення: 15 переваг на користь світлодіодівувеличить...

Случайные объявления

[Пассажирские перевозки, трансфер] Пассажирские перевозки микроавтобусом на 8 мест из Ивано-Франковска, Тернополя и Львова [...]

[Электрооборудование, материалы] Теплый пол электрический. Антиобледенение кровли, водостоков, трубопроводов, ступеней и площадок. [...]

[Лифты и подъемное оборудование] Лебедка ТЭЛ-5 [...]

[Изоляционные материалы] StP Визомат ПБ-3,5, ПБ-2 [...]

[Бытовая техника] Фурнитура и комплектующие для швейных машин и оверлоков [...]

[Автозапчасти, оборудование] Кран подкатной гидравлический 1т, Torin T31001 [...]

[Безопасность информационная] Гидромонитор [...]

[Отопительное и насосное] Котел твердотопливный длительного горения Ретра, продам котел отопления [...]

[Рекламные агентства] Специализированное pr-агентство PRestige предлагает услуги по работе внешнего пресс-офиса. [...]

[Строительные работы, услуги] Производим порошковую полимерную покраску металлоизделий [...]

Приоритетные объявления

Приглашаем отделы развития, PR и маркетинга к размещению новостей и пресс-релизов (Маркетинг: услуги, исследования)

Приглашаем отделы развития, PR и маркетинга к размещению новостей и пресс-релизов

Лента бизнес-новостей Украины NEWS.KOMPASS.UA приглашает отделы развития, стратегических коммуникаций, связи с общественностью, SEO/SMM и маркетинга размещать новости, анонсы, статьи, приглашения, пресс-релизы и пост-релизы, фотоотчеты своих компаний на нашем ресурсе.

Всегда рады Вашим новостям!

Вы можете присылать пресс-релизы, новости, анонсы и приглашения Вашей
компании для бесплатного размещения: самостоятельно на http://news.kompass.ua/index/0-2
или напрямую на адрес news@kompass.ua.

Ви також можете розміщувати Ваши матеріали на інших ресурсах через сервіс Collaborator за лінком https://collaborator.pro/signup?ref=nY2Xg3 [...]

Оборудование. Инструмент. Материалы: объявления по теме