Международная доска объявлений

Главная страница Доски объявлений Разместить объявление RSS-канал Доски объявлений Карта рубрик Доски объявлений

Смерть бур'янам: Як вибрати ефективний гербіцид

Размещено: 30.03.2020 | Обновлено: 27.04.2020 | Просмотров: 96

Сьогодні на ринку представлений широкий спектр гербіцидів, призначених для боротьби з бур'янами. Але як визначити, який саме гербіцид підійде для вашого поля, саду, городу, квітника? Для того, щоб прийняти зважене рішення, необхідно ближче «познайомитися» з бур'янами, що представляють загрозу для ваших зелених насаджень, а також поставити собі декілька питань, відповіді на яких допоможуть зробити правильний вибір гербіциду
 

1. З якими бур'янами доведеться боротися?

Украй важливо правильно підібрати гербіцид, який впорається з непроханими гостями. Для цього доведеться звести з бур'янами близьке знайомство. Які бур'яни переважають на вашій ділянці: однорічні, такі як росичка, молочай або лисохвіст, що живуть всього один сезон? Або ж багатолітні рослини, такі як сить, кульбаби або подорожник, які щорік відроджуються від одного і того ж кореневища?

Сьогодні в онлайні можна знайти будь-які відомості і фотографії, які допоможуть визначити той або інший вигляд бур'янів. В крайньому випадку, ідентифікувати польового «ворога» вам завжди допоможуть фахівці компанії, що реалізовує гербіциди в інтернет-магазині Lnzweb.

2. Яка ваша мета – запобігти появі бур'яну або ж позбавиться від бур'янів, що вже розрослися?Вживання весною профілактичних гербіцидів запобіжить проростанню насіння бур'янів. Особливо предвсходові гербіциди допомагають в боротьбі з росичкою. Якщо однорічні бур'яни незмінно з'являються з року в рік на одних і тих же ділянках, вживання профілактичних гербіцидів допоможе ефективно впоратися з проблемою їх знищення.

Післявсходові гербіциди незамінні в боротьбі з бур'янами, що вже виросли. Після розпиляння на листяну частину бур'янів гербіцид проникає всередину кореневої системи і знищує її. Деякі післявсходові гербіциди є «не виборчими», оскільки в рівній мірі знищують як бур'яни, так і корисні паростки. Такі гербіциди краще застосовувати там, де ви хочете повністю очистити ділянку. Але навряд чи вам слід користуватися не селективними гербіцидами при обробці садів, городів або квітників. Або ви можете скористатися крапельним розпилювачем для поразки конкретних бур'янів або їх скупчень поблизу корисних рослин.

 


3. Ви хотіли б придбати універсальні засоби?

Деякі універсальні засоби для прополки і живлення містять як предвсходові гербіциди, так і добрива - таким чином, ви можете не лише позбавиться бур'янів, але при цьому і внести до грунту живильні речовини. Існують також засоби «все в одному», що містять «в одному флаконі» предвсходові гербіциди і селективні післявсходові гербіциди. З їх допомогою ви не лише запобіжите появи бур'янів, але і ліквідуєте ті, що вже існують. Проте при цьому слід звернути увагу на інструкцію по вживанню: чи личить даний засіб для вживання на вашому типові грунту і для тих рослин, які ви вирощуєте.

4. Скільки гербіцидів знадобиться?

Якщо ви маєте намір обробити порівняно невелику ділянку, то сповна виправданим буде використання готового до вживання гербіциду, який не потрібно розводити у воді. При обробці досить великої площі слід вибрати економічніший концентрований засіб. У будь-якому випадку купуйте лише той об'єм, який ви реально використовуєте на обробку конкретної ділянки. Тоді не доведеться перейматися за те, що небезпечні гербіциди, що залишилися, зберігатимуться в будинку.

 

 

 


Ваш вибір

Після того, як ви відповіли на всі питання, самий час обрати той гербіцид, який краще всього личить для виконання вашого завдання. Всю додаткову інформацію ви можете отримати на сайті lnzweb.com. Уважно вивчите етикетки запропонованих гербіцидів і ретельно слідуйте інструкціям по їх вживанню. І тоді ви надовго забудете про бур'яни у вашому саду!

 

 

Полное название компании: LNZ Group все объявления компании
Телефон компании: 0 800 300 044
Электронная почта компании: отправить
Контактное лицо: LNZ Group

Логин:
Пароль:

Смерть бур'янам: Як вибрати ефективний гербіцид

Смерть бур'янам: Як вибрати ефективний гербіцид (Потребительские товары - Декоративные растения, цветы)
Увеличить: Смерть бур'янам: Як вибрати ефективний гербіцидувеличить...
Смерть бур'янам: Як вибрати ефективний гербіцид (Потребительские товары - Декоративные растения, цветы)

Случайные объявления

[Лифты и подъемное оборудование] Стропы текстильные круглопрядные от ГПО-Снаб. [...]

[Автозапчасти, оборудование] Продам запчасти на Польскую роторную косилку и запчасти на опрыскиватель [...]

[Чай, кофе, какао] Кофе и чай с лучших плантаций мира. ТМ Romantic Coffee, Romantic Tea [...]

[Металлообрабатывающее оборудование] Выкуп промышленного оборудования б/у. Куплю неликвиды Днепр [...]

[Лаки, краски, лакокрасочная продукция] Полиуретановый лак для паркета HartzLack EuroLack 1K 5л [...]

[Пассажирские перевозки, трансфер] Заказ автобуса 55 мест. Днепропетровск [...]

[Другое оборудование, инструмент] Мотор-редукторы МР1-500-12-125 планетарные [...]

[Праздничные мероприятия, презентации] Подарок на день рождения. Восточные танцы под заказ. [...]

[Деловые предложения] Составление профессионального резюме.Днепропетровск [...]

[Грузоперевозки (доставка грузов)] Перевезти груз, вещи Киев и Украина, по Киеву, качественно и недорого.тел.: 067-509-82-09 [...]

Приоритетные объявления

Комплексные обеды, фуршеты, банкеты! Накроем стол на любой бюджет! (Деловые предложения)

Комплексные обеды, фуршеты, банкеты! Накроем стол на любой бюджет!

У Вас праздник в офисе и нужно организовать стол для сотрудников? У Вас праздник дома и нужно помочь накормить гостей? Мы поможем!
Принимаем заявки на организацию питания и кейтеринг в офисах, на выставках, культурно-массовых и зрелищных мероприятиях. Накроем стол для любых бюджетов.
А также: детское питание для дневных школьных лагерей и детских групп в нашей столовой, питание студентов, абитуриентов и их родителей, комплексное питание для туристических групп, питание волонтеров, обслуживание тренингов, курсов и конференций, буфет на выставках. Организация питания на предприятиях и в учреждениях Харькова.
Заказы принимаются по телефонам 050 701 18 20, 050 249 74 46; 068 488 40 73.
Звоните! Все обсудим, все решим, обо всем договоримся. Будет вкусно!

Приглашаем Вас к нам в гости:
Уютная столовая "Калория" в самом центре Харькова на ул.Сумская в здании "Радиотехникума" предлагает комплексные обеды от 30 грн. Загляните к нам и оцените наше вкусное меню или просто выпейте чашку кофе с десертом.
Ждем Вас на ул.Сумская 18/20 (ориентир "Радиотехникум").
Доставка обедов по Харькову (от 15 обедов).
Заказы на доставку обедов принимаются по телефону 050 701 18 20, 050 249 74 46; 068 488 40 73. [...]

Потребительские товары: объявления по теме